FAQ
Ukraine’22

25 жовтня – 22 грудня, 2022

3D illustration of a trophy with yellow and blue gradient on its surface.

Поточні збори / Детальніше →

Bandera Power ×4

Мета — 107 485 ₴

ЗСУ на Харківському напрямку потрібно укріпити свої позиції. Недорогі, але надійні зарядні станції Bandera Power допоможуть їм залишатися на зв’язку.ЗАКРИТО!

Вантажівка-водовоз

Мета — 124 500 ₴

Мешканці Миколаєва вже півроку не мають доступу до питної води. Ця вантажівка стане у великій нагоді волонтерам, які доставляють туди воду.

ЗАКРИТО!

Хто може взяти участь у Indie Cup?

Indie Cup — це конкурс для незалежних розробників. Хто такі незалежні розробники? Це, звісно, питання хороше; ми користуємося власним визначенням, яке можна знайти на сторінці із правилами.

Ми раді бачити на конкурсі як проєкти від розробників-початківців, так і ігри від досвідчених професіоналів.

Чи важливо де саме я мешкаю?

Кожний сезон Indie Cup присвячений певній країні чи групі країн.

Аби проєкт міг взяти участь у конкурсі, принаймні один ключовий член вашої команди має постійно проживати у країні, де проходить подія, або бути її громадянином.

Які ігри можуть взяти участь у конкурсі?

Ігри, повна версія яких не вийшла в публічний доступ до моменту, коли ми починаємо сезон.

Себто — прототипи, вертикальні зрізи, альфа- та бета-версії, а також ігри у дочасному доступі (Early Access).

Жанрових чи тематичних обмежень у Indie Cup не існує. Однак ми можемо дискваліфікувати вашу гру, якщо виявимо, що вона порушує законодавство, чи вирішимо, що їй не місце на нашому конкурсі.

Що треба надати для участі?

Робочу збірку гри та нередагований відеоролик ґеймплею тривалістю щонайменше 2 хвилини. Ділитися ними лише із журі чи відкрити їх для широкого загалу — вирішуєте ви.

Ще ми попросимо вас заповнити форму заявки та завантажити всілякі картинки для вашого профілю на онлайн-виставці.

Як щодо мобільних ігор? Чи VR?

Маєте мобільну гру? Ласкаво просимо до Indie Cup. Однак окремої номінації для мобільних ігор у нас немає, тож судді оцінюватимуть вашу гру поруч із проєктами для PC.

Нажаль, наразі VR-ігри (не адаптовані до PC чи мобільних пристроїв) до конкурсу не допускаються. Ми не можемо гарантувати наявність у членів журі пристроїв, необхідних для повноцінного запуску VR-проєктів.

Чи є обмеження на розмір команди?

Конкретних обмежень немає. Але ми можемо відмовити вам в участі, якщо ваша команда значно більша, ніж у решти учасників.

Які ігри беруть участь у онлайн-виставці?

Усі проєкти, допущені до змагань.

Чи можна буде відредагувати заявку?

Звісно. І ваш профіль на виставці, і надану вами збірку гри можна буде відредагувати до кінця сезону.

Як мені обрати номінацію?

Перед початком першого раунду оцінювання ми самі розподілимо всі проєкти за номінаціями. Не хвилюйтеся, ваша гра потрапить до всіх номінацій, умовам яких вона відповідає.

Як отримати письмовий фідбек від журі?

Журі зобов’язане надати фідбек для усіх номінантів сезону (тобто ігор, що пройшли у другий раунд конкурсу). За власним бажанням журі може надати фідбек і для решти ігор — але це необов’язкова умова, адже судді обмежені в часі.

І скільки все це коштує?

Аніскільки. Усі події Indie Cup — абсолютно безплатні для усіх учасників.

А ваш який з цього зиск?

З цього сезону — ніякий. Абсолютно усі кошти, залучені від спонсорів події та приватних осіб, будуть спрямовані до фондів та волонтерів, що закуповують спорядження для захисників України і гуманітарну допомогу для тих, хто її потребує.