Збір коштів
Ukraine’22

Indie Cup збирає гроші на ЗСУ та гуманітарку — приєднуйтесь!

3D illustration of a trophy with yellow and blue gradient on its surface.

В межах фестивалю ми розпочали великий збір на низку важливих ініціатив. І нам потрібна ваша допомога!

План наступний — розпочинаємо новий збір щойно закриваємо старий, і так до кінця фестивалю 22 грудня. Звіт по кожному збору ми опублікуємо у себе в соціальних мережах та на цій сторінці.

Для цих зборів ми працюємо тільки з перевіреними волонтерами та організаціями, які працюють в Україні. Збирати будемо як для ЗСУ, так і для гуманітарних ініціатив.

Перші два збори вже відкрито. До речі, якщо у вас є знайомі за кордоном, надішліть їм посилання на англомовну версію цієї сторінки.

Слава Україні!

Збір 03 — Харківський напрямок

Bandera Power ×4

ЗСУ на Харківському напрямку потрібно укріпити свої позиції. Недорогі, але надійні зарядні станції Bandera Power допоможуть їм залишатися на зв’язку.

Цей збір ми проводимо разом з благодійною організацією «5 Перон України», яка систематично підтримує цивільних та воїнів ЗСУ з початку війни.

Зазначена мета збору покриває вартість чотирьох станцій Bandera Power місткістю 180 000 мА/год. У разі перевиконання мети ми витратимо надлишок коштів на додаткові станції.ЗАКРИТО!

Мета — 98 430 ₴

Збір 02 — Миколаїв

Вантажівка-водовоз

Мешканці Миколаєва вже півроку не мають доступу до питної води. Ця вантажівка стане у великій нагоді волонтерам, які доставляють туди воду.

У рамках цього збору ми співпрацюємо із благодійною організацією «Мирне Небо Миколаєва», яка розвезла більше 200 тон гуманітарного грузу з початку вторгнення та займається іншими ініціативами.

Зазначена мета збору покриває частину вартості однієї вантажівки. У разі перевиконання мети ми додамо надлишок коштів до нашого внеску.

Мета — 112 320 ₴

Збір 01 — Бахмут

Дрон DJI Mavic 3

Новий розвідувальний дрон допоможе 93-й бригаді ЗСУ захищати Бахмут від навали русні. Бої під Бахмутом зараз чи не найважчі на всій лінії фронту.

Для реалізації цієї мети ми співпрацюємо із волонтерами Наєю Новак та Павлом Бондаренком, які вже зібрали більше $500 000 на потреби ЗСУ.

Зазначена мета збору покриває вартість одного дрону DJI Mavic 3. У разі перевиконання мети ми витратимо надлишок коштів на батареї для дрону (кожна вартістю $194).ЗАКРИТО!

Мета — 98 430 ₴

Станьте супердонором Ukraine’22

Якщо ви або ваша компанія задонатить від $1,000 на будь-який з наших зборів, ми відкриємо длля вас усі спонсорські можливості цього сезону. Лого вашої компанії буде на сторінці наших партнерів та в наших соціальних мережах, а ви першими дізнаєтесь подробиці про учасників, які подались на фестиваль.

Щоб стати супердонором, перерахуйте від $1,000 на один з активних зборів та надішліть нам листа.