Правила та положення

ВОСТАННЄ ОНОВЛЕНО
5 ЖОВТНЯ 2022

Also available in English

І. Загальні критерії участі

Участь в Indie Cup безплатна. Взяти участь у конкурсі може будь-який розробник, який відповідає таким критеріям:

До участі в Indie Cup допускаються ігри для PC та мобільних пристроїв. Станом на зараз до конкурсу не допускаються ігри для консолей, VR-ігри (не адаптовані для PC чи мобільних пристроїв) та ігри, засновані на блокчейн-технології.

ІІ. Процедура приймання заявок

Заявки на Indie Cup приймаються протягом 28 днів.

Щоб подати заявку, розробник має створити акаунт на сайті конкурсу та заповнити форму заявки. Вона містить загальні питання про гру та команду (або особу), що цю гру розробила.

Заявник може стежити за статусом своїх заявок на сайті Indie Cup. Організатори мають розглянути всі заявки не пізніше, ніж через два дні після завершення приймання заявок.

Організатори можуть відхилити заявку за таких умов: якщо форма містить неправдиву інформацію; якщо проєкт порушує чинне законодавство країни чи країн, де проводиться подія; якщо стан гри заважає журі її оцінити (наприклад, у наданій збірці забагато помилок коду). Організатори мають право відхилити будь-яку заявку на власний розсуд.

ІІІ. Умови участі у номінаціях

Основний конкурс

Якщо в описі номінації не зазначено інакше, номінації основного конкурсу відкриті для усіх заявників, чиї проєкти відповідають загальним критеріям участі.

Заявки автоматично потрапляють до усіх номінацій основного конкурсу, вимогам яких вони відповідають. Кожна заявка може брати участь у необмеженій кількості номінацій.

Спеціальний конкурс

Спонсори Indie Cup визначають власні критерії участі у тих номінаціях спеціального конкурсу, які вони спонсорують.

Заявники автоматично включаються до усіх номінацій спеціального конкурсу, вимогам яких вони відповідають. Заявки можуть брати участь у необмеженій кількості номінацій.

IV. Процес оцінювання проєктів

Основний конкурс

Після закінчення приймання заявок всі схвалені заявки потрапляють до основного конкурсу.

Кожну номінацію основного конкурсу оцінює окремий склад журі. Один суддя може оцінювати кілька номінацій.

Розробники, що входять до журі Indie Cup, відмовляються від права на участь у тій номінації, яку вони оцінюють.

Оцінювання номінацій основного конкурсу відбувається у два раунди, кожен тривалістю 10 днів.

Протягом Раунду І, судді оцінюють проєкти за наданими відеозаписами геймплею. Якщо відео привертає увагу судді, він/вона додає проєкт у свій шорт-ліст.

Наприкінці Раунду І, організатори переглядають суддівські шорт-лісти та визначають ігри, які отримали найбільшу кількість голосів. Ці ігри стають номінантами Indie Cup та переходять до Раунду ІІ.

Протягом Раунду ІІ, судді грають в ігри, надані номінантами. Кожна гра отримує оцінку від 1 (дуже погано) до 10 (ідеально) балів. Наприкінці Раунду ІІ, організатори підраховують середню оцінку для кожної гри. Гра, що отримала найвищу середню оцінку, стає переможцем у відповідній номінації.

У випадку нічиєї між двома іграми проводиться додатковий раунд голосування за ці ігри; він може тривати до трьох днів.

Учасники можуть перемогти у кількох номінаціях.

Спеціальний конкурс

Положення, за якими оцінюються номінації спеціального конкурсу, встановлюють партнери Indie Cup, що спонсорують ці номінації.

Переможці спеціального конкурсу оголошуються одночасно із переможцями основного конкурсу.

V. Винагороди та призи

Основний конкурс

Переможці основного конкурсу отримують винагороду переможця та призи від наших партнерів. Організатори оголошують набір призів для кожної номінації до завершення основного конкурсу. Винагороди переможців основного конкурсу включають цифрові бейджі; учасники можуть вільно використовувати їх на своїх сторінках у Steam чи в інших маркетингових матеріалах.

Якщо переможець відмовляється від своїх призів, організатори надсилають їх команді, яка посіла друге місце у відповідній номінації за підсумками Раунду ІІ.

Організатори мають сконтактувати із переможцями протягом тижня після оголошення результатів сезону.

Спеціальний конкурс

Переможці спеціального конкурсу отримують призи від наших партнерів, що спонсорують номінації спеціального конкурсу, та цифрові бейджі, які можна використовувати у маркетингових матеріалах.

У разі, якщо жоден з проєктів не задовольняє критерії наших партнерів, вони мають право відмовитися обирати переможця у своїй номінації.

Організатори мають сконтактувати із переможцями від імені спонсорів Indie Cup протягом тижня після оголошення результатів сезону.

VI. Фідбек

Основний конкурс

Кожен/на суддя зобов’язаний/а надати письмовий фідбек для усіх проєктів, що пройшли у Раунд ІІ у тій номінації, яку він/вона оцінює. Також судді можуть на власний розсуд надати фідбек для проєктів, що не пройшли у Раунд ІІ.

Учасники отримують фідбек суддів після оголошення результатів сезону.

Спеціальний конкурс

Судді, що оцінюють спеціальний конкурс, не зобов’язані надавати фідбек для проєктів, що беруть участь у номінаціях спеціального конкурсу.

VII. Виставка ігор

Кожен проєкт, допущений до конкурсу, також бере участь у виставці ігор на сайті Indie Cup, що починається після закінчення приймання заявок.

Участь у виставці ігор є обов’язковою умовою участі в інших активностях у рамках Indie Cup. Публічний профіль учасника виставки завжди містить таку інформацію з анкети учасника:

Учасники можуть редагувати інформацію, доступну у їх публічному профілі, до кінця сезону.

VIII. Доступ до особистих даних

Існує три категорії доступу до особистих даних, наданих Indie Cup у заявці на участь у конкурсі:

Організатори події мають доступ до всіх наданих даних.

Indie Cup ніколи не передає надані email-адреси та інші особисті дані третім особам.

Дізнатися більше про нашу політику щодо особистих даних можна на цій сторінці.